Spodnie szyte na miarę

Ramallo to więcej niż spodnie szyte na miarę


Oferujemy naszym klientom damskie oraz męskie spodnie szyte na miarę zarówno w systemie MTM, jak i BESPOKE. Współpracując z RAMALLO mogą Państwo zadecydować o kroju, długości i detalach wykończenia zamawianych spodni. Szyjemy zarówno klasyczne spodnie garniturowe, jak i spodnie typu chino.

Liczba oferowanych przez nas tkanin, spośród których można wybrać materiał na spodnie przekracza 1500.

Tkaniny stosowane do szycia spodni to zarówno czyste wełny (parametry tkanin określają skrętności w przedziale od 90’s do 150’s oraz gramatury od 180 do 270 g/cm2) z różnych stron świata (Wielka Brytania, Nowa Zelandia, Francja, Włochy, Australia) jak również lny czy bawełny oraz mieszanki poszczególnych tkanin. W przypadku zamówień spodni z podszewką wykonujemy ją z wiskozy lub cupro.

Przygotowując nasze produkty, zapewniamy możliwość wyboru wielu elementów spodni, co oznacza, że uzgadniając określone zamówienie w RAMALLO, mogą Państwo decydować o:

  • szerokości i długości nogawek;
  • liczbie i rodzaju kieszeni (wewnętrzne, nakładane),
  • wykończeniu nogawek z mankietem lub bez.

Nasi doradcy wspólnie z konstruktorem i technologiem odzieży doradzą Państwu, jak najlepiej dobrać poszczególne elementy tak, aby spodnie szyte na miarę w optymalnym stopniu spełniały Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do obejrzenia gotowych produktów RAMALLO w naszym sklepie firmowym zlokalizowanym w Warszawie przy al. Jana Pawła II 20 (Rondo ONZ). Nasi doradcy zaprezentują Państwu preferowane spodnie i określą, w jaki sposób możemy zrealizować Państwa zamówienie.

W przypadku większych zamówień oferujemy dojazdy do klienta w celu zdjęcia miary, przyjęcia zamówienia oraz dokonania przymiarek.

Terminy realizacji zamówienia w przypadku spodni kształtują się następująco:

  • 25 dni roboczych od daty wpływu zaliczki do przymiarki,
  • 16 dni roboczych od daty przymiarki do wydania.