Marynarki szyte na miarę

Ramallo to więcej niż marynarka szyta na miarę


Oferujemy naszym klientom męskie marynarki szyte na miarę zarówno w systemie MTM, jak i BESPOKE. Współpracując z nami mogą Państwo stać się posiadaczami marynarki uszytej na pół, jak i na pełnym płótnie.

Liczba oferowanych przez nas tkanin marynarkowych przekracza 1500, natomiast wybór podszewek oscyluje wokół liczby 300.

Tkaniny marynarkowe to zarówno czyste wełny (parametry tkanin określają skrętności w przedziale od 90’s do 150’s oraz gramatury od 180 do 270 g/cm2) z różnych stron świata (Wielka Brytania, Nowa Zelandia, Francja, Włochy, Australia), jak i mieszanki wełny z innymi naturalnymi tkaninami, jak lny, bawełny czy jedwabie. Podszewki wykonujemy jedynie z tkanin takich, jak wiskoza czy cupro.

Przygotowując nasze marynarki szyte nam miarę, zapewniamy możliwość wyboru każdego elementu marynarki, co oznacza, że uzgadniając określone zamówienie w RAMALLO, mogą Państwo decydować o:

  • szerokości, długości oraz rodzaju kołnierza i wyłogów;
  • imitacji szycia ręcznego na wyłogach, kieszeniach, talii, brustaszy czy kołnierzu;
  • wyborze koloru oraz liczby butonierek;
  • liczbie kieszeni w marynarce oraz o tym, czy kieszenie mają być nakładane, schowane bądź też z patkami;
  • liczbie guzików, na które marynarka ma być zapinana, liczbie guzików na mankietach oraz czy dziurki w mankietach będą rozpinane i czy ewentualnie powinny być wykonane w innym kolorze;
  • wnętrzu marynarki – oferujemy w tym względzie możliwość wyboru liczby kieszeni wewnątrz marynarki oraz rodzaju podszewki. Odnośnie podszewki decydują Państwo o jej składzie, kolorze oraz wzorze.

Posiadamy w ofercie zarówno tkaniny na letnie marynarki na półpodszewce, jak i grube wełny na ciepłe zimowe marynarki. Wybierając podszewkę, decydują Państwo o jej składzie, kolorze oraz wzorze.

Zachęcamy do obejrzenia gotowych produktów RAMALLO w naszym sklepie firmowym zlokalizowanym w Warszawie przy al. Jana Pawła II 20 (Rondo ONZ). Nasi doradcy zaprezentują Państwu marynarki szyte na miarę i określą, w jaki sposób możemy zrealizować Państwa zamówienie.

W przypadku większych zamówień oferujemy dojazdy do klienta w celu zdjęcia miary, przyjęcia zamówienia oraz dokonania przymiarek.

Terminy realizacji zamówienia w przypadku marynarek kształtują się następująco:

  • 25 dni roboczych od daty wpływu zaliczki do przymiarki,
  • 16 dni roboczych od daty przymiarki do wydania. 
  •