Koszule szyte na miarę

Ramallo to więcej niż koszula szyta na miarę


Szycie koszul męskich i damskich w następujących wariantach:

 

W ramach tej usługi oferujemy szycie najlepszej jakości koszul męskich oraz damskich na wszystkie okazje. Nasze koszule wyróżnia jakość wykonania i precyzja detalu. Zamawiając koszulę można wybrać zarówno tkaninę główną jak i kontrasty a wszelkie elementy konstrukcji są szczegółowo omawiane z naszymi doradcami w trakcie składania zamówienia.

            Dzięki temu, że jako jedna z nielicznych firm posiadamy własną szwalnię to – w przypadku dostępności tkaniny - jesteśmy w stanie wykonać koszulę nawet w ciągu 24 godzin.

Decydując o wyglądzie swojej spersonalizowanej koszuli można wybrać rodzaj kołnierzyka, mankietu, plisy guzikowej. Klient może również zdecydować o sposobie dopasowania koszuli. Ostatecznym elementem personalizacji jest również to że klient może zadecydować o treści i miejscu usytuowania haftu powodującego, że z pewnością nie będzie nigdzie drugiej takiej koszuli.

Dbałość o detal objawia się tym, że ściegi w naszych koszulach posiadają 6 uderzeń igły na centymetr długości ściegu a dziurki guzikowe czy wszywanie guzików może odbywać się w dowolnym kolorze wybranym przez Klienta.

 

Oferujemy naszym klientom również usługę szycia na miarę z tkaniny powierzonej po wcześniejszym sprawdzeniu jakości tkaniny. W tym przypadku – podobnie jak w wariancie szycia na miarę – klient wybiera wszelkie elementy konstrukcji koszuli.

 

W przypadku większych zamówień oferujemy w cenie dojazdy do klienta w celu zdjęcia miary, przyjęcia zamówienia oraz przymiarek.

 

Terminy realizacji zamówienia w przypadku koszul kształtują się następująco:

  • 15 dni roboczych od daty wpływu zaliczki do przymiarki
  • 10 dni roboczych od daty przymiarki do wydania