Garsonki szyte na miarę

Ramallo to więcej niż garsonka szyta na miarę


Przedstawiamy naszym klientom garsonki szyte na miarę z oferowanych przez nas tkanin takich, jak: wełny lub mieszanki wełen i lnów, jedwabi, jak również z tkaniny powierzonej nam przez klientkę. Oferujemy szycie zarówno garsonek biznesowych, jak i stylizacji wieczorowych czy koktajlowych.

Zamawiając garsonki szyte na miarę w RAMALLO, mogą Państwo zadecydować zarówno czy garsonka będzie składała się z żakietu i spodni, bądź też spódnicy, jako dolnej części kostiumu.

Nasi doradcy wspólnie z konstruktorem i technologiem odzieży doradzą Państwu, jak najlepiej dobrać poszczególne elementy garsonki tak, aby w optymalnym stopniu spełniały Państwa oczekiwania.

Zamawiając garsonki szyte na miarę, w porozumieniu z klientką określamy zarówno elementy żakietu takie, jak: kształt i wielkość wyłogów, liczbę i umiejscowienie guzików, sposób zapinania żakietu (napy, guziki), rodzaj wykończenia dołu, umiejscowienie i wielkość zaszewek piersiowych i tylnych, jak i elementy spódnicy bądź też spodni, stanowiących dolną część garsonki.

Garsonki wykonujemy pod konkretne zamówienia. Oferujemy naszym klientkom uszycie zindywidualizowanego ubioru według wspólnie ustalonego kroju.

Posiadamy oczywiście nasze autorskie kroje, ale z przyjemnością przygotujemy krój pod indywidulane zamówienie. Przygotowując indywidulany model garsonki, spotykamy się z naszymi klientkami i szczegółowo ustalmy, jakie są ich potrzeby i oczekiwania, aby projektowany ubiór spełniał je w maksymalnym stopniu.

Zapraszamy do obejrzenia gotowych projektów garsonek RAMALLO w naszym sklepie firmowym zlokalizowanym w Warszawie przy al. Jana Pawła II 20 (Rondo ONZ). Na miejscu umożliwiamy także ustalenie szczegółów związanych z realizacją indywidulanego zamówienia.