Garnitury szyte na miarę

Ramallo to więcej niż garnitur szyty na miarę


Oferujemy naszym klientom męskie garnitury szyte na miarę, zarówno dwu- jak i trzyczęściowych. Wybór tkanin, które oferujemy przekracza liczbę 1000. Są to różnorodne naturalne tkaniny wykonane ze 100% skrętności w przedziale 90’s-150’s o gramaturach w przedziale 180-270g/cm2. Naszą ofertę uzupełniają różnego rodzaju mieszanki wełny z innymi tkaninami naturalnymi, takimi jak len czy jedwab.  Naszą ofertę stanowią jedynie najlepsze jakościowo wełny włoskich, francuskich i angielskich producentów, które produkowane są w Europie oraz Nowej Zelandii.

Zanim przystąpimy do szycia ubrań, zapewniamy klientowi możliwość wyboru każdego elementu szytej garderoby, co oznacza, że uzgadniając cechy zamówienia w pracowni RAMALLO mogą Państwo decydować o:

  • szerokości, długości oraz rodzaju kołnierza i wyłogów;
  • imitacji szycia ręcznego na wyłogach, kieszeniach, talii, brustaszy czy kołnierzu;
  • kolorze oraz liczbie butonierek;
  • liczbie kieszeni w marynarce oraz o tym, czy kieszenie mają być nakładane, schowane lub z patkami;
  • liczbie guzików, na które marynarka ma być zapinana, liczbie guzików na mankietach oraz czy dziurki w mankietach będą rozpinane i czy ewentualnie powinny być wykonane w innym kolorze;
  • wnętrzu marynarki – oferujemy w tym względzie możliwość wyboru liczby kieszeni wewnątrz marynarki oraz rodzaju podszewki. Odnośnie podszewki decydują Państwo o jej składzie, kolorze oraz wzorze.

Garnitury szyte na miarę to również usługa szycia z tkaniny powierzonej nam przez klienta po uprzednim sprawdzeniu jakości takiej tkaniny. W tym przypadku – podobnie jak w wariancie szycia na miarę – klient wybiera wszelkie elementy konstrukcji garnituru.

W przypadku większych zamówień oferujemy dojazdy do klienta w celu zdjęcia miary, przyjęcia zamówienia oraz dokonania przymiarek.

Terminy realizacji zamówienia w przypadku garniturów kształtują się następująco:

  • 25 dni roboczych od daty wpływu zaliczki do przymiarki,
  • 16 dni roboczych od daty przymiarki do wydania.