Jaki kolor koszuli wybrać....?


Męska część naszych klientów bardzo często zastanawia się nad kolorem koszuli. Jaki kolor będzie odpowiedni do pracy? Czy na biznesowe spotkania zakładać róż, błękit czy biel…..? A może delikatny żółty lub fioletowy…..?  

 

Drodzy Panowie, oto kilka podstawowych zasad dress codu, które uczynią z Was biznesowych fashionistów, którzy nigdy nie popełniają błędów!

 

Pierwsza zasada: biel i błękit. Te dwa kolory są najbardziej formalne. Idealne rozwiązanie dla osób pracujących w sztywnym korporacyjnym szyku. Biel jest bezpieczna i praktyczna. Jest elegancka i dobrze wygląda w każdej stylizacji, dobór dodatków przy białej koszuli jest dziecinnie prosty. Masz oficjalne spotkanie, negocjujesz kontrakt z klientem? Nie masz casu na dobór dodatków - wybierz biel! Drugim kolorem jaki polecamy naszym klientom to błękit, zazwyczaj jasny błękit bez deseni. Taki błękit obok bieli sprawdzi się na każdym szczeblu. Nie ma tu wielkiej filozofii. Pracując w bardzo formalnym środowisku, uczestnicząc w różnych spotkaniach biznesowych na wysokim szczeblu wybieraj te dwa kolory. Zawsze będą świadczyły o Twoim dobrym guście. Zakładając takie koszule nigdy nie spotkasz się z ostracyzmem środowiska biznesowych rekinów.

 

Zasada numer dwa jest dla osób, pracujących w miejscu gdzie nie ma sztywnych, odgórnie narzuconych zasad dress codu a Twój szef negocjacje zostawia facetom w „bieli”. W takiej sytuacji masz większy wybór! Tutaj możesz wybierać z szerokiej palety kolorów - ale pamiętaj o zdrowym rozsądku. Do bieli, błękitu można dołożyć delikatne róże, bardzo jasne fiolety, wszystkie prążki na białym tle. Możesz śmiało wybrać koszulę typu winchester: biały kołnierzyk i białe mankiety - reszta błękitna, różowa.

 

Zasada numer trzy (a właściwie powinna być numer jeden) - wybierając kolor zawsze pamiętaj o jakości. Dobra koszula jest tylko bawełniana. Daruj sobie zakup produktu z domieszką poliestru - nie oszczędzaj na jakości. Koszula musi oddychać!

 

Nasz Showroom RAMALLO oferuje koszule tylko z naturalnych tkanin. W swojej ofercie posiadamy bawełny i bawełny egipskie o różnym splocie min.: popelina, twill, oksford a także o różnych wzorach i deseniach. Mamy ponad 700 różnych tkanin koszulowych do wyboru.

 

Już teraz umów się na spotkanie z Nami! Twoja idealna koszula to RAMALLO!