Dla fanów krawatów.... czy tylko?


Ale dzisiejszy wpis nie jest tylko dla fanów krawatów ale też dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że nimi są….

Historia tego dodatku rozpoczęła się od „króla słońce” czyli Ludwika XIV, ten ówczesny fancuski fashionista przyczynił się w znacznej mierze do popularyzacji i ewolucji krawata podpatrując fantazyjnie zawiązane chusty u żołnierzy chorwackich. Jednak jak pokazuje historia, już chińczycy oraz starożytni rzymscy legioniści znali i nosili coś na wzór dzisiejszych krawatów.

Historia tego dodatku jest więc długa a pytanie jak dzisiaj wygląda status „społeczny” tego dodatku?

My zdecydowanie przepowiadamy jego renesans! Nie ma jednego kanonu, nie ma jednej szerokości, wzoru ani koloru. Twój krawat to Ty! Dobierasz go do swojej sylwetki decydując o jego szerokości, stroju ustalając kolorystykę, okazji decydując się na modele klasyczne a co najważniejsze – osobowości jeśli masz ochotę zaskoczyć!

Co z tym dodatkiem zapytacie. Nosić czy nie nosić?

Jedyny dzień w roku, w którym możecie sobie darować ten element garderoby to 2 czerwca, jest to oficjalny „Dzień bez krawata” a w pozostałe dni jesteśmy Panem własnego losu.

Tak więc, żeby zaopatrzyć się na pozostałe dni zapraszamy do naszego Showroom’u Ramallo! Znajdziecie u nas wszystkie rodzaje i kolory  krawatów: gładkie, klubowe i we wzory. Nasze krawaty szyjemy z jedwabiu, grenadyny, wełny, bawełny i kaszmiru a posiadamy również mieszanki niektórych z tych tkanin. Na naszych pólkach znajdziecie gotowe produkty, które z miejsca was zachwycą. Pokochacie ich jakość i docenicie kunszt szycia.

Ale ponieważ naszą domeną jest szycie na miarę to robimy to też z krawatami. Naszym klientom dajemy możliwość wyboru! Chcecie sami wybrać tkaninę, szerokość i inne detale waszego nowego krawata? To do dzieła! Zapraszamy do nas!

Możesz wybrać klasykę, dopasować krawat do posiadanego garnituru czy marynarki, ale możesz też postawić na małe szaleństwo wybierając tkaninę i podszewkę, z której będzie zrobiony a nawet szerokość - wszystko zależy od ciebie!