Kolejne rozszerzenie oferty - guziki, guziki, guziki…


Udało się!

 

Chcąc uczynić ofertę dla naszych klientów jeszcze bardziej indywidualną i wyszukaną nawiązaliśmy współpracę z firmą, zajmującą się produkcją….. guzików. Tak  guzików! Ale niech was nie zmyli typowość tego produktu, gdyż to o czym piszemy w niniejszym artykule nie są to zwykłe guziki, w których główną a czasami jedyną zmienną jest ich kolor. Do produkcji guzików, o których mówimy wykorzystuje się jedynie unikalne i naturalne surowce.

 

Od teraz, projektując swoją własną koszulę, marynarkę czy żakiet w RAMALLO będziecie mogli wykorzystać szeroką paletę guzików wycinanych z muszli, masy perłowej, drzewa orzechowego, palmy czy rogu bawolego.

 

Są to produkty najwyższej jakości wykonane tylko z naturalnych surowców. Cechują się unikalnym wyglądem – bo nie ma możliwości aby dwa rogi bawole czy dwie muszle wyglądały identycznie. Tego typu materiały są również bardziej odporne na uszkodzenia czy zużycie (na przykład w trakcie prania) i mają unikalny jedyny w swoim rodzaju wygląd, przyciągający wzrok. 

 

Posiadamy w ofercie guziki w różnych rozmiarach co powoduje, że można je dobrać zarówno do koszuli jak i marynarki (guziki główne i na mankietach). Wybierając guziki będziecie mogli zdecydować o kolorze i strukturze użytych przez nas guzików a na niektórych guzikach będzie można również wygrawerować dowolny napis (monogram, imię, nazwa firmy).

 

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym atrakcyjnym elementem naszej oferty w naszym showroomie RAMALLO znajdującym się w C.H. Stara Papiernia, Al. Wojska Polskiego 3, Konstancin Jeziorna.