Współpraca z Bellroy


 

W ostatnim czasie udało nam się nawiązać współpracę z marką Bellroy, zajmującą się produkcją asortymentu skórzanego do różnych zastosowań w szerokiej gamie kolorów. W ofercie znajdują się zarówno portfele do użytku codziennego, portfele podróżne jak również portfele do czynnego uprawiania sportu oraz wielofunkcyjne pokrowce na telefony komórkowe.

 

 

Jedną z istotniejszych cech tych produktów – poza doskonałą jakością - jest ich funkcjonalność. Funkcjonalność i ergonomia były jednymi z najistotniejszych celów jakie postawili przed sobą twórcy tej marki. Produkty Bellroy, ze względu na swoją przemyślaną budowę (sposób ułożenia kart, banknotów, paszportu czy klucza) i stosowanie cienkich ale bardzo wytrzymałych materiałów pozwalają zaoszczędzić miejsce w kieszeni przy zachowaniu pojemności właściwej dla dużo większego portfela.

 

 

Na stronie firmy Bellroy można łatwo porównać grubość tradycyjnego portfela i porównywalnego pojemnością produktu Bellroy (http://bellroy.com/slim-your-wallet).

 

Używając produktów Bellroy zyskujesz dodatkowa przestrzeń przy zachowaniu dotychczasowej pojemności.

W celu zapoznania się z oferowanymi przez RAMALLO elementami oferty firmy Bellroy i naocznego sprawdzenia, że to faktycznie działa, zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.sklep.ramallo.pl jak również do naszego Showroomu w C.H. Stara Papiernia, Al. Wojska Polskiego 3, Konstancin Jeziorna.