Współpraca z LOAKE SHOMAKERS


Prowadząc nasz Showroom w CH Stara Papiernia już od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się nad rozszerzeniem i uzupełnieniem naszej oferty. Poszukiwaliśmy więc wiarygodnych i rzetelnych partnerów do współpracy w tym zakresie. Uznaliśmy, że jednym z elementów, o który powinno się uzupełnić naszą ofertę są eleganckie buty, które będzie można dobrać do naszych garniturów czy marynarek.

 

W trakcie poszukiwań i rozmów z potencjalnymi partnerami udało nam się nawiązać współpracę z przedstawicielem firmy LOAKE SHOMAKERS. Jest to uznana na świecie, brytyjska marka obuwnicza z wieloletnią tradycją (istnieje na rynku od 1880 roku).

 

Rodzina Loake produkuje tradycyjne męskie buty od ponad 130 lat. John Loake, dziadek Andrew Loake, wraz ze swoimi braćmi otworzył w 1880 roku pierwszą fabrykę butów Loake. Po ponad 130 latach i kilku pokoleniach, rodzina Loake dalej produkuje najlepsze angielskie buty.

 

Odwiedzając nasz showroom można zapoznać się z ofertą i jakością oferowana przez firmę Loake. W ofercie posiadają oni ponad 300 modeli męskich butów na każdą okazję. Modele będą różnić się rodzajem przyszywy (derby, oksfordy, monki), typem zdobień (brogsy, pół brogsy), podeszwą a przede wszystkim tak zwanym kopytem, czyli mówiąc potocznie kształtem buta. Loake posiada ponad 40 różnych kopyt co powoduje, że jest możliwość dopasowania buta do każdego kształtu stopy. Obecnie firma Loake jest również oficjalnym dostawcą butów na dwór królewski królowej brytyjskiej Elżbiety II.  

 

W celu dokonania zakupu butów sugerujemy udanie się do sklepu LOAKE, mieszczącego się na ulicy Chmielnej 30 w Warszawie (podwórze Residence St. Andrew’s Palace). Na miejscu znajdziecie Państwo szeroki wybór typów, modeli i kolorów butów wykonanych ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Specjaliści LOAKE doradzą, jakie buty będą najlepiej dobrać aby pasowały do Państwa stopy, ubrania oraz okazji na jaką będą wykorzystywane. Opowiedzą oni szczegółowo o procesie produkcji, materiałach i sposobie wykonania butów, a na koniec zarekomendują odpowiedni sposób dbania o zakupione buty.

 

Przychodząc do sklepu Loake z naszą ulotką, nasi klienci otrzymają dodatkową 5% zniżkę na dokonane zakupy.